Villa Rebela

  • Gratis internetadgang
  • Indendørs swimmingpool
  • Ikke-ryger hotel

Villa Rebela Albufeira har en terrasse og en indendørs pool og ligger ca 25-minutters gang fra Evaristo Strand. Gale Strand ligger 5 minutters kørsel fra Villa Rebela.

Der er flere restauranter i nærheden, herunder Arcadia Bar og Polo Sul Cafetaria.

Det nærmeste busstoppested er Cafe Agapito, 900, kun 350 meter væk.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Villa Rebela Albufeira
Regency Salgados Hotel&Spa
pris kun for mobil

Regency Salgados Hotel&Spa

8.7
Fremragende 1308 anmeldelser
783 m fra overnatningsstedet
USD 132 USD 119
pr. nat
Marriott Residences Salgados Resort, Algarve
pris kun for mobil

Marriott Residences Salgados Resort, Algarve

8.7
Fremragende 621 anmeldelser
899 m fra overnatningsstedet
USD 186 USD 167
pr. nat
Algarve Marriott Salgados Golf Resort & Spa
pris kun for mobil

Algarve Marriott Salgados Golf Resort & Spa

8.4
Meget godt 523 anmeldelser
1 km fra overnatningsstedet
USD 296 USD 266
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis internetadgang

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Fritid

    • Indendørs swimmingpool
    • Udendørs pool
    • Grillfaciliteter

    Generelle faciliteter

    • Ikke-ryger hotel
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er internet gratis i det Villa Rebela hotel?
      På det Villa Rebela hotel er WiFi til rådighed gratis.
    • Har et Villa Rebela hotel en swimmingpool?
      Ja, et Villa Rebela hotel har en indendørs pool.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Villa Rebela Albufeira

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk